Administracinė informacija

Projekto „Sveikas ir išmanus jaunimas“ edukacinis renginys - stovykla

Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos I ir II klasių gimnazistai 2022 m. birželio 10-12 dienomis dalyvavo projekto „Sveikas ir išmanus jaunimas“ edukaciniame renginyje – stovykloje. Stovykla vyko kaimo turizmo sodyboje „Esina“ Rubikių ežero pakrantėje. Čia susirinko ne tik mokiniai iš Kaišiadorių, bet ir iš Rokiškio bei Panevėžio savivaldybių. Gausiam būriui paauglių visas dienas buvo organizuojamos įvairios sveikatos stiprinimo veiklos: susipažinimo žaidimai, fizinio aktyvumo užsiėmimai (šiaurietiško ėjimo pratybos, rytinė mankšta), paskaitos apie sveikos mitybos įtaką gerai savijautai, antsvorio, valgymo sutrikimų ir nutukimo prevencijai (lektorė Gintarė Kubilienė), paskaitos „Pozityvi socializacija“ (lektorė G. Razulevičiūtė), „Aš ir mano kūnas“ (lektorius A. Andrijauskas), dailės terapija. Žinias apie sveikatą mokiniai galėjo pasitikrinti protmūšyje „Sveikatos herojai“. Jaunuoliai buvo apdovanoti Kaišiadorių, Rokiškio ir Panevėžio rajonų savivaldybių visuomenės sveikatos biurų įsteigtais prizais. Džiugu, kad kiekvienas iš dalyvių galėjo geriau pažinti ne tik save, bet ir šalia esantį. Taip pat įgyti žinių, patirčių bei atrasti naujų pažinčių.

VSS Inga Petrauskienė, socialinė pedagogė Daiva Janonienė

Gegužė 2024