Dėkojame

rpfffVisada žemėje per mažai gerų žodžių. Mes dažnai išsiskiriame taip ir nepasakę jų vienas kitam, kiekvienas juos užgniaužęs savo širdyje. (J.Marcinkevičius)

Klasikas teisus. Mes turime Dievo dovaną - kalbą - ir galimybę sakyti gerus žodžius kasdien, bet kažkodėl vis užmirštame... Mąstydamos apie tai, prieš vasaros atostogas norėtume nuoširdžiai padėkoti visoms „Rašaluotų pirštų“ jaunosiosms žurnalistėms, stebinusioms savo kūrybiškumu ir veiklumu, nuoširdžiai dalyvavusioms gimnazijos laikraščio kūrimo darbe.

Patį mieliausią lietuvišką žodį AČIŪ tariame ir Jums, gerbiami kolegos, už palaikymą ir bendradarbiavimą, už tai, kad buvote su mumis, prenumeravote, skaitėte gimnazijos laikraštį, vertinote ir patarėte. Ypač dėkojame tiems, kurie ir patys nepabūgo išsirašaluoti pirštus. Tikimės, kad bendradarbiausime ir draugausime ir ateinančiais mokslo metais.

Smagios vasaros ir gero poilsio Jums linki Aušra, Jovita, Živilė.