Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Karjeros centras

Pasieniečių mokyklos pristatymas

20200303 150505

Atvykusi į gimnaziją pareigūnė Indrė pristatė pasieniečio profesiją. Ją galima įgyti Medininkų k., Vilniaus rajone esančioje pasieniečių mokykloje. Pasieniečiais gali tapti Lietuvos piliečiai, turintys vidurinį išsilavinimą, puikią sveikatą ir išlaikę fizinio pasirengimo testą. Mokslas trunka vienerius metus. Toliau laukia pareigūno darbas su ypatingomis socialinėmis garantijomis. Pasieniečiu galima tapti ir baigus studijas MRU teisė ir valstybės sienos apsaugos studijas. O jau turintieji aukštąjį išsilavinimą pasieniečiais gali tapti baigę įvadinio mokymo kursus. Jie dirba pasienio punktuose ir oro uostuose. Pasieniečių tarnyboje ypač vertinami kinologai, gebantys tarnybą atlikti su dresuotais šunimis. Pasienietis gerai išmano įstatymus, moka atskirti suklastotus dokumentus nuo originalių, naudotis įvairiais šaunamaisiais ginklais, žino, kaip elgtis ekstremalioje situacijoje.

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

 

Apie studijas užsienyje

20191126 15054920191126 150500

Gimnazijoje vyresniųjų klasių gimnazistams vyko Luko iš KASTU.LT ir Roko iš KALBA.LT paskaita apie studijų galimybes užsienio universitetuose. Informatyvu ir įdomu buvo klausytis jaunų žmonių, kurie dalijosi savo gyvenimiška patirtimi, pasakojo apie jauno žmogaus galimybes įgyti išsilavinimą užsienyje. Puikūs oratoriniai gebėjimai, mokėjimas motyvuoti ir noras padėti kiekvienam, kuriam reikia pagalbos, padės gimnazistams apsispręsti renkantis savo ateitį.

 

 

Gabrielė Girdvainytė, IV ft 

 

Aldonos Bradulskienės fotograf.

 

Seminaras su prof. dr. Aiste Diržyte

FB IMG 1569580328426

Gimnazijoje tęsiamas projektas – „Kaišiadorių gyventojų padėties darbo rinkoje gerinimas, suteikiant verslo pradžios ir plėtros konsultacijas bei skatinant bendradarbiavimo tinklus“, kurį vykdo VšĮ Gyvenimo kokybės studijų centras ir VšĮ Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras. Vyko antrasis užsiėmimas, kuriame prof. dr. Aistė Diržytė kartu su mokiniais nagrinėjo psichologinius verslininko asmenybės aspektus, kaip žmogaus charakterio trūkumus paversti privalumais. Antrasis seminaras dar įdomesnis.

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

Verslumo procesas. Kaip įgyvendinti siekius

FB IMG 1571395744259

Vėl vyko seminaras su Prof. Dr. Aiste Diržyte, nes gimnazijoje tęsiamas projektas „Kaišiadorių gyventojų padėties darbo rinkoje gerinimas, suteikiant verslo pradžios ir plėtros konsultacijas bei skatinant bendradarbiavimo tinklus", kurį vykdo VšĮ Gyvenimo kokybės studijų centras ir VšĮ Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras.

 

Trečiame seminare gimnazistai kartu su profesore analizavo, kaip gimnazisto pasirinkta profesija gali sietis su verslu.

 

 

 

 Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

 

Pasirink pataisos pareigūno profesiją!

Norint tapti pataisos pareigūnu, reikia kreiptis į artimiausią pataisos įstaigą ar tardymo izoliatorių ir pateikti tam tikrus dokumentus.

Atrankos vyksta dviem etapais. I etapas: balandžio – rugpjūčio mėn. vyksta atranka pataisos įstaigose. II etapas: rugpjūčio mėn. vyksta pretendentų patikrinimas Mokymo centre. Pretendentų patikrinimą sudaro 3 dalys: loginio mąstymo testas, teksto suvokimo testas ir praktinės situacijos analizė.

Pataisos pareigūnu gali tapti, jeigu esi:

Verta tapti pataisos pareigūnu, nes:

  • garantuojama darbo vieta;
  • kompensuojamos kelionės išlaidos į tarnybos vietą ir iš jos;
  • pamaininis darbo grafikas;
  • puikios galimybės kelti kvalifikaciją ir siekti karjeros;
  • aprūpinama uniforma bei specialiosiomis priemonėmis;
  • galimybė 55 metų išeiti į pensiją.

Apie šios profesijos žmonių darbo sunkumus ir džiaugsmus, apie darbo specifiką gimnazistams pasakojo ir į klausimus atsakė atvykę pareigūnai.

 

IMG_7547 IMG_7548 IMG_7551 IMG_7558 IMG_7561 IMG_7574 IMG_7576 IMG_7577

 

 

Informacijos centro-bibliotekos vedėja R.Tadarauskienė

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2022
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 58 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
843
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4568810
http://1rxpills.com/