Veikla

III VIETA LIETUVOJE

Gimnazijų lygos protmūšiai su Robertu Petrausku

ir SODROS projektu „NEPAMIRŠK PARAŠIUTO“!gimnazij lyga

Finišavo trečiasis Lietuvos Gimnazijų Lyga sezonas, kuris buvo įgyvendintas padedant partneriams iš SODROS su projektu „Nepamiršk parašiuto“ ir DofE Lietuva. Mūsų gimnazijos komanda ketvirtokai Aušrinė Gribačiauskaitė, Kornelija Stanislauskaitė, Rokas Toleikis, Rasa Miliukaitė, Paulina Šakaitė, Gustė Sabanskytė įrodė, kad tobulėjimui ribų nėra. Jie savo protų kovas baigė užėmę TREČIĄJĄ vietą visoje Lietuvoje!

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

Paskaita apie LSMU studijų programas

LSMUGimnazijoje viešėjo Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto studentų ir dėstytojų grupė, kuri labai informatyviai pristatė visas šio universiteto studijų programas.

Paskaita prasidėjo nuo Veterinarijos akademijos gyvūnų mokslo ir gyvūno ir žmogaus sąveikos specialybių. Kinologija, žirgininkystė, egzotiniai gyvūnai, felinologija - tai studijų programų sritys, kuriomis gali domėtis studentai. Pristatytos maisto mokslo, veterinarinės maisto saugos ir veterinarinės medicinos specialybės. Virtualiai apsilankėme laboratorijose, stambiųjų ir smulkiųjų gyvūnų klinikose, kur studentai atlieka praktiką. Apie visuomenės sveikatos priežiūros specialybę pasakojo I kurso studentė. Jos specialybės atstovai užsiima įvairių ligų profilaktika. Studentė džiaugėsi, kad mokosi atnaujintame fakultete, netoli yra ir bendrabutis. Įdomus studentiškas laisvalaikis: sportas, menų būreliai.

Buvo pristatytos ir medicinos akademijos specialybės: ergoterapija, kineziterapija, medicininė ir veterinarinė biochemija, medicininė ir veterinarinė genetika, farmacija, sveikatos psichologija, medicina, odontologija, slauga, akušerija – tai tos programos, kurios gimnazistus domino labiausiai. Gimnazistai sužinojo ir apie naują specialybę, sveikatos priežiūros informatiką, kuriai kartu su KTU ruošia šis universitetas. Šiemet diplomus gaus pirmieji šios specialybės absolventai.

Visų LSMU specialybių konkursiniai balai įpareigoja gimnazistus jau dabar rimtai kibti į mokslus.

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

Viešnagė Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje

Didelis pilnas I a, I b, I f klasių gimnazistų autobusas pagal „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“ Nr. VP1-2.3.-ŠMM-01-V-01-002 projektą keliavo į Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją pasižiūrėti, kokių profesijų atstovus ruošia ši aukštoji mokykla. Sužinojome, kad kolegija turi profesinio mokymo skyrių. Graži aplinka, puikios mokymosi sąlygos, galimybė gilinti žinias užsienyje, paklausios darbo rinkoje specialybės. Gimnazistams buvo įdomu išbandyti mokymosi auditorijose virtualias mokymosi priemones. Buvo įdomu ir naudinga.

kmaik9  kmaik-ignas

Klasės vadovė Rita Marozienė

Gimnazistai Kaišiadorių rajono savivaldybėje

CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/meras_2014/

Kuratorė Sigita Čiuželienė

Karjeros diena

Mūsų gimnazijos lankymas - Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos aštuntokų Karjeros dienos dalis. „Giržadukai“ turi apsispręsti, kaip jiems toliau planuoti savo karjerą. Mūsų gimnazija – vienas iš galimų pasirinkimų.

Susitikime aktų salėje su progimnazijos mokiniais bendravo gimnazijos direktorius S. Bernikas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Bradulskienė, pagalbos ir kalbų skyriaus vedėja L. Meilutienė, karjeros koordinatorė R. Marozienė. Įdomioji dalis – pirmųjų klasių gimnazistų kuratorės R. Kairevičienės ir pirmokų – gimnazistų pasisakymai ir koncertas. Gimnazistai šoko, dainavo, demonstravo savo sukurtą filmą. Ir , žinoma, dovanos: „Atmintinė pirmokui“, saldainiai.

Toliau – ekskursija po gimnazijos erdves: Algirdo Brazausko bareljefas, spaudos centras, radijas, informacijos centras-biblioteka, sporto salės...

Ir dar vienas labai įdomus akcentas – gimnazijos direktoriaus biologijos pamoka gimnazistams ir progimnazijos mokiniams.

Tikimės, kad progimnazijos mokiniai drąsiai rinksis mūsų gimnaziją savo tolimesniam mokymuisi.

CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/girzadas_2014/

Karjeros koordinatorės Rita Marozienė ir Rita Tadarauskienė

Lapkritis 2019