Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kontaktai

Prevencinės pamokos jaunimui

2 1

Lapkričio 22 - 24 d. vyko prevencinės pamokos apie nepilnamečių atsakomybę ir prekybos žmonėmis pavojus. Pamokos vyko I fg, I hs, II a ir II hs klasių gimnazistams. Paskaitas organizavo socialinė pedagogė Daiva Janonienė ir policijos pareigūnė Irena Budrikienė. Gimnazistai diskutavo apie atsakomybę ir nepilnamečių draudžiamas veikas, pavojus. Išsiaiškinome, kad atsakomybė - tai būtinybė, pareiga atsakyti už elgesį, veiką, kad atsakomybė - tai rėmai elgesiui, kad vieno žmogaus ketinimai ir veiksmai neužgožtų kito žmogaus laisvių ir teisių. Kiekvienam svarbu žinoti, kad įstatymų neišmanymas nuo atsakomybės neatleidžia. Ateityje planuojame ir kitose klasėse organizuoti panašias prevencines diskusijas.

 

Socialinė pedagogė Daiva Janonienė

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 241 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
905
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4745909
http://1rxpills.com/