Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Karjeros centras

„Esu tiesiog žmogus“

Rolandas1 Rolandas3

Begalinė ištvermė. Tvirta valia. Beribis užsispyrimas. Išsikelti didžiuliai gyvenimo tikslai. Geležinis žmogus. Kaišiadorių ambasadorius. Neįtikėtina, bet visa tai apie vieną žmogų – Rolandą Kriugždą. O jis sako: „Esu tiesiog žmogus.“ Smagu, kad Rolandas mielai sutiko sugrįžti į savo mokyklą ir susitikti su gimnazistais. Svečias jau 10 metų aktyviai sportuoja, o ištvermės rungtyse varžosi nuo 2017 m. Kaišiadorių rajonas perbėgtas išilgai ir skersai, per 3 dienas aplankyti visi 26 rajono piliakalniai, perbėgta Kuršių nerija, dviračiu apvažiuotos Kauno marios, per 13 dienų pereita Lietuva „Camino Lituano“ keliu (570 km), upių keliais (555 km) baidare perplaukta Lietuva. Tai tik dalis Rolando ištvermės žygių. Jų metu sudėvėta net 15 porų batų. Didžiausias iššūkis jo laukė ekstremaliausiame pasaulyje „Norseman“ triatlone Norvegijoje. Ten reikėjo 3,8 km plaukti lediniame vandenyje, tada 180 km minti dviračiu ir pabaigoje 42 km bėgti! Ir visa tai kalnuotoje šalyje. Iššūkis buvo įveiktas sėkmingai!

 

Kyla logiškas klausimas, kam tiek iššūkių, žygių, kelionių. Rolandas atsako: „Nes tai yra gyvenimas.“ Ir čia pat priduria, kad jau yra suplanavęs savo laisvalaikį ir atostogas 4 metams į priekį. O tai vėl įvairiausi ekstremalūs dalykai. Svečias pakvietė gimnazistus prisijungti prie jo organizuojamų žygių „Atrask Kaišiadoris“, kuriuose susipažįstama su rajono gamta, lankomais objektais. Savo suplanuotų iššūkių Rolandas neišduoda iki pat starto. Birželio 1 dieną jis pradės dar vieną gyvenimo kelionę. Ekstremaliausias iššūkis šiemet jo laukia spalio mėnesį Čekijoje – „Winterman 2023“.

 

Rolandas gimnazistams palinkėjo: „Visada siekite svajonių, tikėkite savimi, drąsa yra ne bijoti, bet daryti.“ O mes palinkėkime „geležiniam žmogui“ Rolandui geležinės ištvermės visuose jo iššūkiuose. Sekti jo keliones galima: https://www.facebook.com/rknuotykiai, „YouTube“ kanalas vadinasi „Tiesiog žmogus“ (https://www.youtube.com/user/rolkunas).

 

 

Bibliotekininkė Regina Demjanovienė 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugpjūtis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 132 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1253
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5054613
http://1rxpills.com/