Karjeros centras

Gimnazistai Vilniuje, Litexpo, mugėje „Studijos ir karjera“

Dvi dienas pilnutėlis gimnazijos autobusas vyko į Vilnių, LITEXPO vykstančią mugę „Studijos ir karjera“. Pirmokai važiavo pažiūrėti didelio renginio, pamatyti, kaip bendrauja aukštųjų ir profesinių mokyklų studentai su tais, kurie planuoja savo karjerą. Daug sužinojo apie aukštąjį ir profesinį mokslą. Antrokams labai patiko studentų konsultacijos, nes jos padės pasirinkti mokymosi dalykus III gimnazijos klasėje. Ketvirtokai norėjo pasitikslinti savo pasirinkimą mokytis vienoje ar kitoje aukštojoje mokykloje.

Labai maloniai savo profesionalumu gimnazistus nustebimo karjeros konsultantų komandos darbas, kai mokiniai galėjo pasitarti su pašaliniu žmogumi apie savo ateitį. Karjeros konsultantų įžvalgos stiprino motyvaciją, skatino priimti gimnazistams svarbius sprendimus ir siekti savo tikslų.

Studijų mugės visada tampa susitikimų su mūsų buvusiais gimnazistais vieta. Šį kartą puikiai bendravome su Viktoru Zinevičiumi, kuris dirba Ugniagesių gelbėtojų mokykloje. Tikimės jį pamatyti ir gimnazijoje, kad papasakotų apie savo darbą, mokymosi peripetijas.

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

Gegužė 2024