Karjeros centras

Aukštųjų mokyklų mugė

Aukštųjų mokyklų muge domėjosi trečių ir ketvirtų klasių gimnazistai. Patogu buvo pasikalbėti su įvairių aukštųjų mokyklų studentais, kurie galėjo atsakyti į labiausiai rūpimus klausimus.

Na, bet maloniausia tarp studentų ir dėstytojų sutikti mūsų gimnazijoje besimokiusius mokinius. Apie Vilniaus technologijų ir dizaino kolegiją pasakojo buvęs mūsų mokinys, kolegijos dėstytojas Donatas Kriaučiūnas, pernai VILNIUS TECH (VGTU) apsigynęs daktaro disertaciją, apie Kauno technologijų mokymo centrą pasakojo dar tik pernai pas mus dešimtą klasę baigęs Dominykas Stanina.

Vilniaus universitetas, KTU, LSMU, VGTU, VDU, Vilniaus kolegija, Kauno kolegija – tai valstybinės aukštosios mokyklos, kurias dažniausiai renkasi mūsų gimnaziją baigę abiturientai.

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė