Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Karjeros centras

Gimnazistai aukštųjų mokyklų mugėje

1

Sausio 19 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko Aukštųjų mokyklų mugė. Renginio metu turėjome galimybę susitikti su mokyklų atstovais ir studentais, sužinojome apie studijų galimybes, priėmimą į universitetą, galėjome pasiklausyti vertingų ir įdomių pranešimų.

Į „Žalgirio“ areną mokiniai rinkosi iš visos Lietuvos, ne išimtis ir mūsų Algirdo Brazausko gimnazijos moksleiviai. Mugėje dalyvavo 33 aukštosios mokyklos. Mus sudomino ISM universitetas, todėl nieko nelaukdamos nuėjome prie stendo. Mus pasitiko maloni antro kurso studentė, kuri papasakojo apie universitetą. Sužinojome, kad universitete yra mokoma vadybos (verslo) ir ekonomikos dalykų, papasakojo, jog ISM universitetas yra vienintelis toks Lietuvoje, į kurį galima įstoti dar būnant moksleiviu! Ji pati taip padarė dar besimokydama 11 klasėje. Universitetas teikia karjeros konsultacijas ir sukūrė projektą, skirtą moksleiviams, kurie yra pasirinkę ekonomikos ir verslumo mokomąjį dalyką. Sužinojome, kad 98 proc. absolventų įsidarbina pagal specialybę ir kad kas antras turi įkūręs savo verslą.

Buvome maloniai nustebintos, gavusios visus atsakymus apie studijų pasirinkimą.

 

Elinga Lapinskaitė ir Kamilė Naudžiūnaitė, III hs1 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugpjūtis 2023
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 266 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1230
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4867054
http://1rxpills.com/