Karjeros centras

Verslumo dirbtuvės „Bussines workshop“ Kaišiadorys

Verslumo dirbtuvs 1

Lapkričio 17 d. grupė III gimnazijos klasių mokinių visą dieną dalyvavo mero patarėjo Tautvydo Krilavičiaus, jaunimo reikalų koordinatorės Eglės Grendienės ir Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro organizuotose verslumo dirbtuvėse „Bussines workshop“ Kaišiadorys“, kurios vyko Kaišiadorių jaunimo centre „Mazgas“.

Verslumo dirbtuvėse mūsų mokiniai bendradarbiavo ir atliko įvairias verslumą ir finansinį raštingumą lavinančias užduotis kartu su Kruonio, Rumšiškių ir Žiežmarių mokiniais. Sužinota labai daug įdomių faktų apie verslą Kaišiadorių mieste ir rajone, susipažinta su Swedbank jaunimui siūlomomis paslaugomis. Visus mokinius sužavėjo renginio svečias Rimvydas Širvinskas Makalius, kuris papasakojo apie savo vystomą turizmo verslą, padėjo mokiniams atlikti kūrybines užduotis, juos konsultavo.

Verslumo dirbtuvės vyko visą dieną, bet buvo įdomu ir laikas neprailgo. Dėkojame organizatoriams už puikų renginį jaunimui.

Ekonomikos ir verslumo mokytoja Rasa Suslavičienė