Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Įspūdžiai iš žinių konkurso

 

Konkurse „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ dalyvavau jau antrus metus iš eilės. Nors nei pernai, nei šiemet nepatekau į finalus, dėl to pernelyg nesu nusivylusi – prieš laidos filmavimą režisierius pasakė labai įkvepiančius žodžius: „Jūs jau esate nugalėtojai, daugiau niekam to nereikia įrodinėti. Čia, studijoje, nusifilmuoja tik 24 dešimtokai, atrinkti iš tūkstančių anketas pildžiusiųjų. O jei šiandien ir nelaimėsite, neliūdėkite – geriau papykite ne ant savęs, o ant tų, kurie sudarė šiandienos horoskopą.“ Ir tai tiesa. Aš mėgstu dalyvauti konkursuose – jei tik galiu ir esu kviečiama, mielai dalyvauju tiek olimpiadose, tiek protmūšiuose, tiek kitokiuose renginiuose. Tačiau visada vadovaujuosi olimpiniu principu – svarbu ne laimėti, o dalyvauti. Tie, kurie stebėjo laidos filmavimą studijoje, ir tie, kurie galbūt stebės laidos transliaciją per televiziją, galėjo pamatyti, kad iškritusi iš žaidimo šypsojausi. Ir tai dariau visiškai nuoširdžiai, nes liūdėti tikrai nebuvo ko – ne kiekvienas turi galimybę sudalyvauti tokiame konkurse, susipažinti su žmonėmis, kuriuos dažnai rodo per televiziją, pamatyti, kaip vyksta darbas filmavimo aikštelėje, ir išvysti savo veidą televizoriaus ekrane. Tai buvo labai smagi, įdomi ir vertinga patirtis, kupina geriausių emocijų diena. Esu labai dėkinga už palaikymą klasės kuratorei Romualdai Kairevičienei ir palaikymo komandai, kuri aktyviai ir garsiai mane palaikė.

 

                Picture 005  Picture 001

Ieva Čepkauskaitė, IIf

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2021
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 64 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
60
Straipsniai
785
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
4385053
http://1rxpills.com/