Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Geros savijautos programa gimnazijoje

II a klasė spalio 26 d. kartu su klasės kuratore Virginija Unguraitiene aktyviai dalyvavo Geros savijautos programos intensyviuose teoriniuose ir praktiniuose užsiėmimuose „Kuriame komandą, kurioje veikti gera!“ Tai buvo galimybė moksleivių grupei kurti ir tyrinėti savo komandinį darbą, išbandyti nekasdieniškas ir iššūkio situacijas, telktis ir kurti glaudesnius žmogiškuosius ryšius, giliau pažinti vieniems kitus – mokytis kurti komandą, kurioje veikti gera! Pamatyti ir išgirsti, ką geba šios klasės atstovai, tikrai vertėtų ir daugumai gimnazijos mokytojų, kurie dažnokai nusivylę II a klasės mokinių akademiniais pasiekimais. Pačių mokinių savo klasės įvertinimas, jog jie tai „suirutė“, „linksma“, „nieko gero“ greičiausiai pakito po emocijų ir veiksmo gausos, nes žmogaus virsmui ribų nėra. Šie mokymai moksleivius skatina žvelgti į save, tyrinėti įprastus sau asmeninius vaidmenis grupiniame veikime, išbandyti naujus ir augti.

IMG_6863 IMG_6864 IMG_6893 IMG_6931 IMG_6933 IMG_6937 IMG_6963 IMG_6968

 

Gimnazijos psichologas Lionius Demjanovas

Fotografijos Virginijos Unguraitienės

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 72 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1299
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5232524
http://1rxpills.com/