Jauniesiems turistams – mokslo metų pradžia

turizmo nuotrauka1-1

Mūsų mokyklos turistai jau ilgą laiką neturėjo galimybės treniruotis – vis trukdė karantinas ar kitos nepalankios aplinkybės. Tačiau po rudens atostogų, į mokyklą sugrįžus mokytojui bei treneriui R. Dekui, jie iš karto puolė į darbus. Lapkričio 14-ą dieną gimnazijos turistų jaunių komanda, nors ir be treniruočių, drąsiai išvažiavo į Vilniuje vykusias šalies mokinių turizmo technikos varžybas uždarose patalpose „Vilnius-2021“.

Karolis Kurgonas (III ft), Erika Kuricaitė (IV bm), Aura Matuliūkštytė (III bm) ir Justas Ramanauskas (I a) kartu su treneriu R. Deku ankstyvą sekmadienio rytą išvyko į Vilniaus Levo Karsavino mokyklą, kur įveikė kalnų turizmo trasą, reikalaujančią ypatingo pasirengimo, be to, kai kurie komandos nariai dalyvavo asmeninėse varžybose. Jaunių komanda ne tik prisiminė primirštus gebėjimus, įgijo naujų žinių, bet ir laimėjo III-ąją vietą savo amžiaus grupėje. Nors mokslo metai jau įsibėgėjo, jauniesiems turistams jie dar tik prasideda ir neabejotinai atneš daugybę įsimintinų nuotykių bei pasiekimų.

Aura Matuliūkštytė, III bm klasė