Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Ar daug gimnazistų norės tapti gydytojais?

 

Penktadienį per septintą pamoką Ifg1 klasės mokiniai skubėjo į Kaišiadorių ligoninę, kur mūsų laukė šios klasės gimnazistės Vidmantės mama gydytoja Edita Skarakodienė. Baltas chalatas – skiriamasis mediko specialybės atributas. Ligoninėje švaru, gražu, jauku, malonios šypsenos. Medikas – tai tas žmogus, kuris padeda žmogui ateiti į šį pasaulį, todėl reikia būti šalia ir paskutinę gyvenimo akimirką. Tik gerai apsvarsčius, ar galėsime bet kuriuo gyvenimo momentu padėti žmogui, reikia rinktis šia specialybę.

 migl 006 migl 009 migl 011

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė


RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 68 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5853676
http://1rxpills.com/