Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Tarptautinis penkiolikmečių tyrimas

DĖMESIO  DEVINTOKAI!

 

Gauta knyga "Skaitymo gebėjimų užduočių pavyzdžiai".

Nuo 2004 m. Lietuva dalyvauja tarptautiniame tyrime OECD PISA, kuris yra skirtas ištirti penkiolikmečių gamtos mokslų, matematikos ir skaitymo gebėjimus. 2009 m. pagrindinis tyrimas buvo orientuotas į skaitymo gebėjimų sritį. Tyrimo tikslas - įvertinti penkiolikmečių žinias ir įgūdžius.

Bibliotekoje yra leidinys su skaitymo gebėjimus tikrinančių užduočių pavyzdžiais. Šį leidinį galite rasti ir Nacionalinio egzaminų centro internetinėje svetainėje, adresu www.egzaminai.lt/26/ ir paspaudus nuorodą PISA 2009 skaitymo gebėjimų užduočių pavyzdžiai.

 

Bibliotekos vedėja Rita Tadarauskienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 66 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5853798
http://1rxpills.com/