Verta perskaityti

„Neribota atmintis“

000000000002175735-5ab26b059c8ad-asset-knyguklubas-9786098194043 neribota atmintisNeribota atmintis/Kevin Horsley.- Vilnius: Liūtai ne avys, 2020.-144 p.

Jūsų atmintis irgi gali būti beribė.

Galbūt tenka įsisavinti begalę informacijos? Galbūt sunku įsiminti svarbius duomenis? O galbūt gaištate laiką ir kalate vis tą pačią medžiagą?

Skaitydamas šį vadovą sužinosite, kaip paaštrinti protą, lavinti atmintį ir protinius gebėjimus. Išsiaiškinsite, kaip ugdyti įgūdžius, padedančius įsiminti itin daug informacijos ir kontroliuoti savo verslą bei visą gyvenimą.

Šios knygos temos:

• šešios efektyvios atminties lavinimo sistemos, padedančios labai greitai įsiminti ir prisiminti,
  • gebėjimas vietoj 7 fragmentų trumpalaikėje atmintyje išsaugoti daugiau kaip 50 fragmentų,
  • gebėjimas lengvai prisiminti išmoktą testų ir egzaminų medžiagą,
  • gebėjimo sutelkti dėmesį lavinimas,
  • gebėjimas iškart bet kokioje situacijoje įsiminti vardus.

XXI a. gebėjimas greičiau mokytis ir veiksmingiau panaudoti savo protą gali tapti vieninteliu pranašumu prieš varžovus. Perskaitęs knygą „Neribota atmintis", tapsite tikru atminties meistru.