Verta perskaityti

Ruošiuosi istorijos egzaminui

Tamošaitis M. Ruošiuosi istorijos egzaminui: konspektas abiturientui.- Vilnius: Baltos lankos, 2019.- 253 p.

Puiki priemonė pasikartoti istorijos kursą. Leidinį parengė istorijos valstybinio egzamino užduočių vertintojas, mokytojas ekspertas dr. Mindaugas Tamošaitis.

Konspekte apžvelgiami svarbiausi Europos ir Lietuvos istorijos įvykiai bei procesai nuo viduramžių iki šių dienų. Prisiminsite pagrindines istorijos sąvokas ir jų apibrėžtis, taip pat faktus apie egzamino programoje išskirtas istorines asmenybes. Tai padaryti pagelbės ir gausiai pateikiamos schemos, iliustracijos bei žemėlapiai. Autorius patars, kaip atpažinti kontūrinius žemėlapius ir juos papildyti, o atlikdami testus galėsite pasitikrinti įgytas žinias.

Tamošaitis M. Ruošiuosi istorijos egzaminui: praktinės užduotys ir atsakymai. 11 klasė.- Vilnius: Baltos lankos, 2019.- 171 p.

Leidinys skirtas savarankiškai pasitikrinti istorijos žinias ir gebėjimus ne tik mokiniams, ketinantiems laikyti istorijos egzaminą, bet ir visiems, norintiems gerai išmanyti dalyką. Šioje pagalbinėje mokymo priemonėje rasite:

• galimybę greitai pasitikrinti žinias;
  • užduotis, parengtas pagal valstybinio istorijos egzamino programą;
  • atsakymus, kad žinotumėte, ar teisingai sprendžiate įvairaus pobūdžio užduotis;
  • problemoms spręsti skirtas užduotis, pateiktas kiekvieno skyriaus pabaigoje;
  • šaltinių kompleksines užduotis;
  • diferencijuotas A ir B lygio testo užduotis.

Tamošaitis M. Ruošiuosi istorijos egzaminui: praktinės užduotys ir atsakymai. 12 klasė.- Vilnius: Baltos lankos, 2019.- 171 p.

Leidinyje: darbas su šaltiniais, problemoms spręsti skirtos užduotys, teminės kompleksinės užduotys, testai. Diferencijuotos testo užduotys: vieno testo 20 užduočių yra B lygio, 5 užduotys – A lygio.

scan0001  scan0002  scan0003

Informacijos centro-bibliotekos vedėja R.Tadarauskienė