Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Naujienos

Rekomenduoju!

Jei jūs nemėgstate žaisti kompiuterinių žaidimų, jei jums nepatinka skaityti, tai turiu pasiūlymą – žiūrėkite filmus. Filmų žiūrėjimas yra mano pasirinkta veikla 4K projekte. 

 

Filmas: „Forestas Gampas“

Leidimo metai: 1994 m.

Filmo trukmė: 2 val. 22 min.

Vaidina: Tomas Hanksas, Robin Rait, Mykelti Williamson, Gary Sinise, Sali Fild ir kiti

Žanras: romantinis, drama

 

Šiame filme Forestas Gampas pasakoja savo gyvenimo istoriją. Nuo mažens jis buvo kitoks, nei kiti vaikai. Jis vaikščiojo su protezais ant kojų ir jo IQ buvo 75. Miestelio vaikai dažnai iš jo tyčiodavosi, juokdavosi, užgauliojo. Kartą jis sutiko mergaitę Dženę. Jie tapo geriausi draugai. Foresto laisvalaikis – bėgimas, jis bėgo, sportavo, kol atėjo laikas nusiimti protezus. Koledže jį priėmė žaisti į Amerikos futbolo komandą, dėl jo gebėjimo greitai bėgioti. Dženė norėjo būti dainininke ir darė viską, kad jos svajonė išsipildytų. Forestas išvyko į armiją, kurioje buvo labai giriamas, nes jis buvo paklusnus karys, klausė kiekvieno įsakymo ir kruopščiai atliko jam teikiamas užduotis. Kariuomenėje susirado draugą Bubą, kuris nuolat pasakodavo kaip jo šeima gyvena nepasiturinčiai ir nuolat prekiauja krevetėmis. Vietnamo kare atsitinka nelaimė ir beveik visa kuopa žūva, bet Forestas pasiryžta rizikuoti gyvybe ir juos visus bando išgelbėti, bet deja Bubas žūva. Dėl šio žygdarbio jis tapo didvyriu, apgynė savo armijos garbę. Dėl savo visų pasiekimų jis tampa milijardieriumi. 

Jei esi kitoks nei visi, tai nereiškia, kad nieko negali pasiekti. Net nereikia apie tai galvoti, juk visi žmonės yra skirtingi. Mokėdamas panaudoti savo talentus teisinga linkme, gali pasiekti daug daugiau nei kas galėtų pagalvoti.

 

Vakarė Nomeikaitė, II a

 

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Gegužė 2024
Pr A T K P Š S
1
5
18
19
28
30

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 80 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1378
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5853738
http://1rxpills.com/