Susitikimas su studentais, mielai grįžtančiais į savo mokyklą

Šių metų gruodžio 12 dieną vyko ugdymo karjerai renginys. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje viešėjo trys buvę gimnazijos mokiniai, o dabar jau antrakursiai Lietuvos aukštųjų mokyklų studentai.

Renginyje dalyvavo Monika Kupčiūnaitė, kuri mokosi Kauno technologijos universitete marketingą, Donatas Liupševičius, kuris mokosi Vilniaus universitete fiziką, ir Vaida Makarevičiūtė, kuri mokosi Lietuvos edukologijos universitete biologiją. Gimnazijos informacijos centre bibliotekoje vyko paskaita, kurioje studentai pasakojo apie Lietuvos aukštąsias mokyklas, kuriose mokosi, sepcialybes, jų specifiškumą, perspektyvas ateityje bei studentišką gyvenimą. Studentai gimnazijos mokiniams, atvykusiems pasiklausyti paskaitos, suteikė ne vieną naudingą patarimą, kaip ateityje rinktis studijas.

CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/studentai/

LEU II kurso biologijos fakulteto studentė, atliekanti praktiką gimnazijoje, Vaida Makarevičiūtė