Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Kūno kultūra

Sėkmingi lengvaatlečių startai Kauno miesto čempionate

Gegužės 22 d. Kaune vykusiose šio miesto lengvosios atletikos atvirame čempionate ir atvirose jaunimo pirmenybėse sėkmingai dalyvavo gimnazijos lengvaatlečiai.

II vietą čempionate bei I vietą jaunimo grupėje 800kauno_miesto_herbas m distancijoje iškovojo Modestas Pabiržis (II fg1). Modesto laikas 2 min. 03,17 s. Toje pat rungtyje jaunimo grupėje III vietą iškovojo Matas Kupčiūnas (II f). Jis nuotolį įveikė per 2 min. 14,84 s. 3000 m bėgimo rungtyje, nubėgusi per 12 min. 09,20 s, Loreta Česaitytė (III bm1) čempionate laimėjo III vietą, o jaunimo grupėje - II vietą.

Gimnazijos rekordą 200 m distancijoje pagerino Renata Junevičiūtė (IV bm2). Renata, nuotolį įveikusi per 28,36 s, iškovojo 6-ą vietą.