Tėvų komitetas

Gimnazijos tėvų komiteto funkcijos

Gimnazijos tėvų komitetas:

• yra aukščiausia nuolat veikianti tėvų bendruomenės savivaldos institucija;
  • renkamas klasių tėvų komitetų pirmininkų ir jų pavaduotojų susirinkimuose atviru balsavimu iš 16 tėvų (po keturis atstovus iš paralelinių klasių). Kiekvienais metais rugsėjo–spalio mėnesiais devintų klasių tėvų komitetų pirmininkų ir jų pavaduotojų susirinkime renkami 4 Gimnazijos tėvų komiteto nariai vietoj kadenciją baigusių dvyliktų klasių mokinių tėvų atstovų. Išvykus mokiniui, kurio vienas iš tėvų yra Gimnazijos tėvų komiteto narys, Gimnazijos tėvų komiteto nariu tampa daugiausiai tarp atitinkamo klasių koncentro tėvų balsų gavęs, bet nepatekęs į Gimnazijos tėvų komitetą, atitinkamos klasės koncentro tėvų komiteto pirmininkas ar pirmininko pavaduotojas. Naujų Gimnazijos tėvų komiteto narių rinkimą organizuoja Gimnazijos tėvų komitetas.
  • savo veikloje vadovaujasi Gimnazijos tėvų komiteto nuostatais, kuriuos tvirtina Gimnazijos direktorius.