Valdymas ir savivalda

Direkcinė taryba

Gimnazijos direkcinė taryba – kolegialus valdymo organas, kuriam direktorius perduoda dalį valdymo įgaliojimų.

Gimnazijos direkcinę tarybą sudaro: Gimnazijos direktorius, direktoriaus pavaduotojas, skyrių vadovai. Į Gimnazijos direkcinės tarybos posėdžius gali būti kviečiami Gimnazijos savivaldos institucijų atstovai, Gimnazijos darbuotojai, mokiniai, tėvai, socialiniai partneriai, rėmėjai, švietimo ir valdymo institucijų atstovai.

Gimnazijos direkcinė taryba:

• vadovaudamasi Gimnazijos kolektyvine sutartimi, strateginiu planu, metine veiklos programa, ugdymo planu ir kitais Gimnazijos veiklą reglamentuojančiais dokumentais, konsensuso principu priima sprendimus, kurie, patvirtinus Gimnazijos direktoriui, yra privalomi Gimnazijos darbuotojams ir mokiniams;
  • analizuoja ir vertina ugdymo rezultatus;
  • kartu su savivaldos institucija(-omis) aptaria ugdymo organizavimo ir kitus klausimus, priima sprendimus dėl bendros valdymo subjekto ir savivaldos institucijos (-jų) veiklos, sprendžiant konkretų klausimą.