Draugiškiausi gimnazistai

Tikros draugystės žodžiais neišugdysi, jos žmogus išmoksta veikdamas.

A. De Sent Egziuperi

Prieš 3 metus per akciją „Savaitė be patyčių“ gimė draugiškiausių bendraklasių rinkimų idėja.   Tai geriausia profilaktika prieš smurtą ir gerumo, draugiškumo ir kitokio pozityvumo (kurio tarp mūsų, beje, taip pat yra labai daug), įvertinimas,, akcentavimas ir parodymas kitiems. Tai turi būti ryškus pavyzdys kitiems, nes draugiškumas yra didžiausia žmogaus vertybė ir dorybė, padedanti visiems jaustis laimingesniems.

Būrys išrinktų draugiškiausių bendraklasių vyko į garsų Lietuvoje žydinčių tulpių laukais Burbiškių dvarą Radviliškio rajone. Pakelyje aplankė ir etnografinį Kleboniškių kaimą bei Šeduvos malūną. Kelionėje lydinti skaisti pavasario saulė ir žydintys Lietuvos sodai bei laukai teikė atgaivą sielai ir natūralią atpalaidavo.

Sveikimane išrinktus mūsų draugiškiausius Zigmantavičių Luką, Ia, Kanaševičiūtę Evaliną, Ib, Šalčiūtę Klaudiją, If, Paškevičių Aurimą, Ifg, Vaičių Paulių, Ihs, Blaževičių Mantą, IIa, Paškevičių Darių, IIb, Liutkevičiūtę Elžbietą, IIf, Žilionį Martyną, IIfg1, Urbonaitę Veroniką, IIfg2, Ivanauską Aivarą, IIhs, Kazakevičių Saulių, III bm, Globytę Ievą, IIIbm-hs, Veličkaitę Ingridą, IIIft, Karandaitę Ugnę, IIIhs1, Leonavičių Eriką, IIIhs2, Abugelytę Gretą, IVbm 1, Juškevičių Gytį, IV bm2, Urbaitytę Klaudiją, IVhs1, Daunytę Gretą, IV hs2, Rakauskaitę Guodą, IV hs2, Radvilą Mindaugą, IV ft1, Sladkevičių Liną, IV ft2.

CSS Gallery:
Could not find folder /var/www/clients/client1166/web1609/web/images/stories/cssgallery/draugiski_2014/

Psichologė Renata Stonienė