Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Veikla

III VIETA LIETUVOJE

Gimnazijų lygos protmūšiai su Robertu Petrausku

ir SODROS projektu „NEPAMIRŠK PARAŠIUTO“!gimnazij lyga

 

Finišavo trečiasis Lietuvos Gimnazijų Lyga sezonas, kuris buvo įgyvendintas padedant partneriams iš SODROS su projektu „Nepamiršk parašiuto“ ir DofE Lietuva. Mūsų gimnazijos komanda ketvirtokai Aušrinė Gribačiauskaitė, Kornelija Stanislauskaitė, Rokas Toleikis, Rasa Miliukaitė, Paulina Šakaitė, Gustė Sabanskytė įrodė, kad tobulėjimui ribų nėra. Jie savo protų kovas baigė užėmę TREČIĄJĄ vietą visoje Lietuvoje!

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

Paskaita apie LSMU studijų programas

LSMUGimnazijoje viešėjo Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto studentų ir dėstytojų grupė, kuri labai informatyviai pristatė visas šio universiteto studijų programas.

Paskaita prasidėjo nuo Veterinarijos akademijos gyvūnų mokslo ir gyvūno ir žmogaus sąveikos specialybių. Kinologija, žirgininkystė, egzotiniai gyvūnai, felinologija - tai studijų programų sritys, kuriomis gali domėtis studentai. Pristatytos maisto mokslo, veterinarinės maisto saugos ir veterinarinės medicinos specialybės. Virtualiai apsilankėme laboratorijose, stambiųjų ir smulkiųjų gyvūnų klinikose, kur studentai atlieka praktiką. Apie visuomenės sveikatos priežiūros specialybę pasakojo I kurso studentė. Jos specialybės atstovai užsiima įvairių ligų profilaktika. Studentė džiaugėsi, kad mokosi atnaujintame fakultete, netoli yra ir bendrabutis. Įdomus studentiškas laisvalaikis: sportas, menų būreliai.

Buvo pristatytos ir medicinos akademijos specialybės: ergoterapija, kineziterapija, medicininė ir veterinarinė biochemija, medicininė ir veterinarinė genetika, farmacija, sveikatos psichologija, medicina, odontologija, slauga, akušerija – tai tos programos, kurios gimnazistus domino labiausiai. Gimnazistai sužinojo ir apie naują specialybę, sveikatos priežiūros informatiką, kuriai kartu su KTU ruošia šis universitetas. Šiemet diplomus gaus pirmieji šios specialybės absolventai.

Visų LSMU specialybių konkursiniai balai įpareigoja gimnazistus jau dabar rimtai kibti į mokslus.

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

LAMA bpo seminaras mokytojams ir paskaita gimnazistams

Lamabpo2015 001Lamabpo2015 003Balandžio 28 dieną gimnazijoje vyko Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendram priėmimui organizuoti lektorės Odetos Kardauskės respublikinis seminaras. Jis skirtas karjeros specialistams. Taip pat lektorė ir vedė paskaitą vyresniųjų klasių gimnazistams apie 2015 ir 2016 metų stojimo į aukštąsias mokyklas tvarką. Tai buvo informatyvus, aktualus, praktiškas bei įdomus renginys ir mokytojams, ir mokiniams.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

Viešnagė Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijoje

Didelis pilnas I a, I b, I f klasių gimnazistų autobusas pagal „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme (I etapas)“ Nr. VP1-2.3.-ŠMM-01-V-01-002 projektą keliavo į Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegiją pasižiūrėti, kokių profesijų atstovus ruošia ši aukštoji mokykla. Sužinojome, kad kolegija turi profesinio mokymo skyrių. Graži aplinka, puikios mokymosi sąlygos, galimybė gilinti žinias užsienyje, paklausios darbo rinkoje specialybės. Gimnazistams buvo įdomu išbandyti mokymosi auditorijose virtualias mokymosi priemones. Buvo įdomu ir naudinga.

     kmaik9  kmaik-ignas

Klasės vadovė Rita Marozienė

VDU diena gimnazijoje

Gruodžio 16 dieną, antradienį, per 5 ir 6 pamokas vyks susitikimai ir paskaitos:

  • VDU PRISTATYMAS, išankstinis/ bendrasis priėmimas į universitetą (11-12 kl. moksleiviams)
  • ANGLŲ KALBOS DIAGNOSTINIS TESTAS, galima pasitikrinti, ar pavyks išlaikyti anglų kalbos valstybinį egzaminą B1 lygiu, išbandyti VDU pirmakursiams sudarytą tekstą
  • Doc. dr. Sigitos Pečiulytės paskaita „PROBLEMA->MATEMATIKA->SPRENDIMAS“  (10-12 kl. moksleiviams)
  • Doc. dr. Loreta Bukšnytės - Marmienės paskaita „KĄ REIŠKIA MOKĖTI BENDRAUTI: KAIP KALBĖTIS IR KLAUSYTI?“
  • Prof. dr. Edgūno Račiaus paskaita „DIDŽIŲJŲ VALSTYBIŲ INTERESŲ IR KULTŪRINIO PASIPRIEŠINIMO SANKIRTA VIDURIO RYTUOSE“
  • Doc.dr. Jūratės Žaltauskaitės paskaita „KIEK MUMS KAINUOJA BESIKEIČIANTIS KLIMATAS?“
  • Dr. Audriaus Šimkaus paskaita „ŠIANDIEN AŠ LYDERIS, NES VAKAR... ŠIANDIEN AŠ PROFESIONALAS, NES VAKAR... ŠIANDIEN ESU AŠ, NES VAKAR...“
  • Dr. Bronės Gudaitytės paskaita „PAŽINK SAVE PATĮ! (NE)VARTOTOJIŠKAS POŽIŪRIS Į LAISVĘ IR LAIMĘ“
  • ŽINIŲ KOVA (gali dalyvauti 5-6 narių komanda)

Registracija vyksta pas gimnazijos budėtoją

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

 

RENGINIŲ KALENDORIUS

Rugsėjis 2019
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 225 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
1240
Straipsniai
1147
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
11441432
http://1rxpills.com/