Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
ezenklas
Designed by:

Karjeros centras

Dar vienas susitikimas su KTU

Mūsų gimnazija bendradarbiauja su Kauno technologijos universitetu. Kasmet vyksta susitikimai su įvairių universiteto fakultetų atstovais, gimnazistai supažindinami su studijų programomis. Daug gimnazijos abiturientų tampa šios aukštosios mokyklos studentais.

20180110 130109Trečiadienį sausio 10 dieną, per šeštą pamoką, buvome susitikime su technologijos mokslų daktaru, KTU elektros ir valdymo inžinerijos fakulteto prodekanu, buvusiu mūsų gimnazijos mokiniu Sauliumi Gudžiumi. Paskaitos metu susipažinome su valstybės ekonomikos veiklos sritimi - energetika ir jos rūšimis. Norėčiau pridurti, kad ši sritis nėra patraukli tik vaikinams, kaip ir minėjo pats fakulteto prodekanas, šiais metais džiaugiasi nemažu stojusių merginų skaičiumi. Paskaita išties buvo labai įdomi ir naudinga tiems, kurie ruošiasi sieti savo gyvenimą su elektros inžinerija ar nėra apsisprendę dėl savo ateities planų pabaigus mokyklą.

 

Miglė Šriupšaitė, II fg 

ISM ambasadorių protmūšis

received 1992263280813796Gruodžio 7 dieną mūsų gimnazijoje vyko ISM ambasadorių organizuotas protmūšis. ISM ambasadoriai mūsų mokykloje - Viktorija Zujūtė, Vasarė Ušinskaitė ir Rimantas Kirkickas. Jie ir vedė šį renginį. Protmūšyje dalyvavo 8 komandos, kurias sudarė I- IV gimnazijos klasių mokiniai. Renginyje buvo 3 etapai: sukti, pagalvoti verčiantys klausimai, kurių atsakymus išgirdę suvokėme, kaip lengva buvo, nuotraukų ir logotipų spėliojimo etapas ir ISM faktų, kurie buvo papasakoti renginio pradžioje, apklausa. Renginys buvo labai įdomus ir smagus! Sužinojome daug naujų dalykų, išmėginome savo žinias įvairiose srityse. Finale paaiškėjo, kad dvi komandos, „Dehidratacija“ ir „Hare Krišna Maha Mantra“ surinko vienodą taškų skaičių. Taigi, organizatoriai uždavė du lemiamus ekspromtu sugalvotus klausimus ir pergalė atiteko komandai „Dehidratacija“. Jie gavo žurnalo „IQ“ prenumeratą ir keliaus į Vilnių, kur atstovaus mūsų gimnazijai finaliniame etape.

received 1992263387480452

Akvilė Aleksejūnaitė, Ugnė Aleksejūnaitė, IIfg

NEPAMIRŠK PARAŠIUTO 3!

Jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projektas „Nepamiršk parašiuto“, kurio  iniciatorius yra SODRA, lyg ir baigėsi.  Gimnazistės trečiokės Paulina ir Kristina Balnytės, Teresė Bernatonytė, Paulina Šakaitė ir Tanita Šalomskaitė, dalyvavusios finaliniame protmūšyje Vilniuje, SODROS valdyboje,  užėmė garbingą penktą vietą. Paskutinįjį protmūšį vedė Robertas Petrauskas, didelis protmūšių specialistas, todėl klausimai buvo ne tik iš SODROS veiklos, bet iš įvairių gyvenimo sričių. Žinoma, atsakyti klausimai apie SODROS veiklą buvo vertinami dviem taškais, o kiti – tik vienu. Šventinė nuotaika lydėjo visą žaidimą.

 

1 2 3 4

 

Projekto „Nepamiršk parašiuto“ koordinatorė  Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijoje Rita Marozienė

Apie ISM universitetą

Malonu, kai į gimnaziją grįžta buvę mokiniai papasakoti apie savo gyvenimo pasikeitimus. Erika Stankevičiūtė mūsų gimnaziją baigė tik pavasarį, bet įstojusi į savo svajonių specialybę ISM universitete jau atvažiavo į mūsų gimnaziją papasakoti apie studijų galimybes, kuriomis ji pati labai džiaugiasi. Mūsų gimnazistai suprato, kad vadybą, finansus ir verslą geriausia studijuoti ISM Vadybos ir ekonomikos universitete. Erika supažindino su fakultetais, ko mokoma, paaiškino, kokios yra galimybės savo studijas ISM universitete sieti su studijomis kitų šalių universitetuose. Ji planuoja išvykti pasimokyti į Prancūziją, todėl dabar mokosi dar ir prancūzų kalbą. Gimnazistai atidžiai klausė lektorės, o savo žinias parodė trumpame protmūšyje. Erika nuoširdžiai dirba ir su mūsų gimnazistais, norinčiais ateityje studijuoti šiame universitete. ISM universiteto ambasadoriai gimnazijoje organizuos protmūšį III ir IV klasių gimnazistams.

 

1 2 3 4

 

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė 

KASTU apie studijas užsienio universitetuose

Ką veikti baigus gimnaziją? Tai pagrindinis klausimas, į kurį stengiasi atsakyti kiekvienas gimnazistas. Kuo daugiau mokinys turi pasirinkimo galimybių, tuo lengvesnis būna jo apsisprendimas. Gimnazijoje lankėsi KASTU  prezentatorius Rokas Lukošaitis. KASTU – viena iš Lietuvoje veikiančių organizacijų, konsultuojančių abiturientus apie stojimą į Anglijos, Danijos, 20171123 095307Olandijos, Švedijos ir Suomijos universitetus. Informatyvi paskaita vyko apie aukštojo mokslo sistemas šiose šalyse, galimybes studijuoti bakalauro ir magistro studijų programose, gauti finansavimą, apsigyventi, įsidarbinti. KASTU organizuoja pažintines keliones po šių šalių universitetus moksleiviams, kad jau dabar būtų galima pamatyti ir įvertinti studijų galimybes užsienio universitetuose. Lektorius dalinosi savo patirtimi, nes mokslus bigė Danijoje ir sugrįžo dirbti į Lietuvą.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Bradulskienė,

Karjeros koordinatorė Rita Marozienė

RENGINIŲ KALENDORIUS

Sausis 2018
Pr A T K P Š S
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 520 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
941
Straipsniai
896
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5508665
http://1rxpills.com/