Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazija

Paieška

Vertėjas

Lithuanian English French German Italian Russian Spanish
Designed by:

Verta perskaityti

Naujos knygos mokytojams

Dikčienė V. Linkusių nusikalsti vaikų konsultavimas. Praktiniai patarimai: metodinės rekomendacijos mokytojams ir švietimo pagalbos specialistams.- Vilnius., 2009.- 47 p.

Metodinė priemonė skirta mokyklose ir kitose ugdymo įstaigose dirbantiems socialiniams pedagogams, psichologams, specialiems pedagogams, klasės ir grupės auklėtojams ir kitiems specialistams, kuriems tenka individualiai konsultuoti linkusius nusikalsti vaikus ir vykdyti minimalios priežiūros priemones.

 

 

Drucker P.F. Drukerio mokymo pagrindai: tai kas geriausia iš Piterio diukerio svarbiausių veikalų apie vadybą.- kaunas, 2009.-327 p.

Ši knyga išversta į lietuvių kalbą ir išleista įgyvendinant projektą „Lyderių laikas“. Projektą inicijavo Švietimo ir mokslo ministerija. Projektas skirtas mokyklų bendruomenių nariams: esamiems ir būsimiems aktyviems mokytojams, direktoriams, pavaduotojams, bibliotekininkams. Tikimasi, kad knygoje pateikiama informacija bei idėjos bus naudingos gerinant švietimo kokybę bei skatins lyderių augimą.

 

Gumuliauskas A Lietuvos istorija: įvykiai ir datos.- Šiauliai: Šiaurės Lietuva, 2009.- 168 p.

Šią knygą galima pavadinti „Lietuvos istorijos įvykių ir datų enciklopedija“. Ji apima iš esmės visą žinomą užrašytą informaciją apie Lietuvą, chronologiškai pradedant pačiomis seniausiomis žiniomis ir baigiant 2009 m. įvykiais. Tai milžiniška Lietuvos istorijos datų „išklotinė“, kuri bus reikalinga ir smalsiam mokiniui ir solidžiam mokytojui.

 

Lietuva senuosiuose istorijos šaltiniuose: Lietuvos tūkstantmečio programos parodos katalogas.- Vilnius: Taikomosios dailės muziejus, 2009.- 290 p., iliustr.

Rasime informaciją apie Lietuvos valstybės kelią nuo Mindaugo iki Europos sąjungos, Lietuva iki Liublino unijos, Lietuva XX-XXI amžiuje. Nematytos iliustracijos: senieji istorijos šaltiniai, žemėlapiai, planai, grafikos darbai.

 

Lietuvos istorija/Lietuvos istorijos institutas.-Vilnius: Baltos lankos, 2008.

T. 1. Akmens amžius ir ankstyvasis metalų laikotarpis/ red. Girininkas A.. -356 p.

T. 4. Kiaupienė J., Petrauskas R. Nauji horizontai: dinastija, visuomenė, valstybė. Lietuvos Didžioji kunigaikštystė 1386 – 1529 m. – 551 p.

 

Ruškus J. ir kt. Neformalusis švietimas Lietuvoje. Faktai, interesai, vertinimai: mokslo studija.-Vilnius: ŠCA, 2009.- 90 p., iliustr.

Švietimo ir mokslo ministerija tęsia leidinių, kuriuose aptariamas valstybinės švietimo strategijos 2003-2012 metams įgyvendinimas, seriją. Šioje mokslo studijoje analizuojama neformaliojo vaikų švietimo padėtis Lietuvoje, pateikiama įvairių interesų grupių nuomonių, rekomendacijų tolesnei neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtrai.

 

Ugdymo metodų dermė /sud. A. Liaudanskienė.- Vilnius: PPRC, 2008.-80 p.

Šis švietimo praktikos darbų rinkinys – įrodymas, kaip dirba kūrybingiausi Lietuvos pedagogai, kokybiškai keisdami ugdymo procesą, ieškodami dermės tarp efektyviausių vaikų ir jaunimo lavinimo metodų, kaip stengiasi motyvuoti pažinimui ir savarankiškam gyvenimui, laisvei ir atsakomybei kiekvieną mokinį.

 

Volodkevičiūtė E.Lietuvos animacija ir jos meninių formų plėtojimosi pagrindai.- Vilnius: Kronta, 2009.- 112 p.

Pirmas publicistinio pobūdžio darbas, skirtas Lietuvos animacijos raidai ir situacijai nagrinėti. Leidinyje trumpai aprašoma Lietuvos animacijos istorija ir reikšmingiausi šios meno rūšies autorių darbai. Naujoviškai vertinama lietuviška animacija ir jos reikšmė Lietuvai, kultūrai. Knygoje mokoma, kaip patiems sukurti animacinį filmą bei supažindinama su scenarijaus savybėmis.

 

Vosylienė E. Socioedukacinis darbas su vaiku: mokomoji knyga.- Vilnius: Baltos lankos, 2009.-105 p.

Šis leidinys skirtas socialinės pedagogikos ir socialinio darbo savybių studentams. Juo siekiama ne tik padėti lengviau suprasti dėstomą teorinę medžiagą, bet ir pasirengti praktiniam darbui su vaikais. Pateikiama pagalbos problemiško elgesio vaikams metodų visuma leis apžvelgti socialinio darbuotojo kasdieninę veiklą.

RENGINIŲ KALENDORIUS

Prisijungti

Dabar lankosi

Dabar svetainėje 242 svečiai (-ių) ir narių nėra

Skaitliukas

Lankytojai
28
Straipsniai
1317
Nuorodos
3
Straipsnių peržiūrėjimai
5308000
http://1rxpills.com/