Informacijos centras - biblioteka

Informacijos centro-bibliotekos renginiai 2014 metais

2014 m. gimnazijos informacijos centre-bibliotekoje buvo organizuoti šie renginiai:

• Literatūros paroda „Po Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedros skliautais“.
  • Literatūros paroda „Tau visi keliai atviri“.
  • Literatūros paroda „Sausio 13 – Laisvės gynėjų diena“.
  • Fotografijų paroda „Mes ir mūsų mokykla“ (skirta gimnazijos 90- mečio šventei).
  • Literatūros paroda „Mes ir apie mus spaudoje“ (buvę bibliotekos auklėtiniai įvairiose knygose, laikraščiuose, žurnaluose).
  • Literatūros paroda „K.Donelaitis – mūsų ištakos, mūsų pradžia, didysis mūsų poezijos stebuklas“.
  • Literatūros paroda „Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena“.
  • Dailaus rašto konkursas „Rašome K.Donelaitį“.
  • Literatūros paroda „Lietuvių rašytojui Ignui Šeiniui – 125“.
  • Literatūros paroda „Lietuvių rašytojui J.Biliūnui – 135“.
  • Literatūros paroda „Anglų dramaturgui V.Šekspyrui – 450“.
  • Literatūros paroda „Knygų naujienos bibliotekoje“.
  • Susitikimas su fotografu Zigmantu Greičiumi, knygos „Kaišiadorys 1960-1985“ autoriumi
  • Literatūros paroda „Vaižgantui lietuviško žodžio meistrui – 145“
  • Literatūros paroda „Gražios Jums vasaros!
  • Literatūros paroda „Mūsų kraštiečiui Jonui Aisčiui – 110“.
  • Literatūros paroda „Mokydami kitus - mokomės patys“.
  • Literatūros paroda „Naujienos bibliotekos lentynose“.
  • Literatūros paroda „Lietuvos lakštingalai – Salomėjai Nėriai – 110“.
  • Kaišiadorių muziejaus kilnojamoji paroda „Kaišiadorys. XX a. pradžios skonis“.
  • Literatūros paroda „Laiko dulkes nupūtus... – seniausios knygos gyvenančios bibliotekoje (1912-1944)“.
  • Akcija „Knygų Kalėdos“.

Projektas „Aukštosios kultūros impulsai mokykloje (AKIM)“

• Architekto Audronio Katiliaus teorinė pamoka „Nekilnojamojo kultūros paveldo tyrimai, konservavimas, restauravimas, pritaikymas“.
  • Kauno valstybinio muzikinio teatro baleto artistės Kristinos Želvienės pamoka „Šokio evoliucija. Nuo klasikos... iki salsos“.
  • Kūrybinės dirbtuvės su keramiku Gvidu Raudoniu „Keramikos menas – gyvai ir įtaigiai“
  • Paskaita „XXI amžiaus žurnalistika“ su Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininku Dainiumi Radzevičiumi.
  • Teorinė pamoka su Nacionalinės premijos laureatu poetu Vladu Braziūnu „Poezija ir jos vertimas: žmogaus esybė ir kalba ir amatas ir menas“.

5311941