Informacijos centras - biblioteka

Kaip tapti gyvenimo lyderiu?

000 0009„Lyderystė tai galia, kuri kyla iš žmogaus charakterio. Charakterio, kurį kiekvienąkart papildome ir patobuliname per savo žinių bagažą.“

„Savo gyvenimo lyderis tai svajotojas, užsibrėžiantis aukštus tikslus tiek sau, tiek kitiems.“

„Žmogus gali suvokti savo stipriąsias puses, bet, kad tą padarytų, privalo bandyti...ir pamatyti save kitų akimis.“

„Kiekvienas turi savyje jėgą ir galią daryti įtaką (ir ją nuolat didinti).“

Tai mintys, kurios skambėjo gimnazijos moksleivių susitikimo su psichologų grupe metu, kai kovo 18-ąją dieną vyko atvirosios klasių valandėlės informacijos centre-bibliotekoje. Šią dieną psichologai Vida Grašiuvienė ir Lionius Demjanovas bei Kaišiadorių savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Eglė Grendienė, susitikę su II, III ir IV klasių moksleiviais, analizavo temą „Kaip tapti savo gyvenimo lyderiu?“

Atvirųjų psichologinių klasės valandėlių organizavimas yra viena iš Projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II“ naujovių, kuri taikoma mūsų gimnazijoje siekiant ugdyti moksleivių savivertės ir savigarbos jausmą.

Bibliotekininkė Regina Demjanovienė